KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 6947541
nr 694 7541
Sidenmålning
1800-tal, Kina, 51x122
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 25 april 2011
kl 18:47:46
700 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr